Захворіло у світі
1,140,327 осіб
Померло у світі
60,887 осіб
Вилікувалось у світі
233,930 осіб
Захворіло в Україні
1096 осіб
Померло в Україні
28 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
КМДА дозволила будівництво ТРЦ на місці ринку «Петрівка»

КМДА дозволила будівництво ТРЦ на місці ринку «Петрівка»

До цього Вагіф Алієв вів переговори про покупку земельної ділянки на території книжкового ринку на Почайній для побудови ТРЦ

КМДА дозволила будівництво ТРЦ на місці ринку «Петрівка»
Фото: pixabay.com

Київська міська держадмністрація видала дозвіл на будівництво торгово-розважального центру на місці ринку «Петрівка». Про це йдеться у наказі № 1248 Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Документ дозволяє будівництво будівлі не вище 9 поверхів на вул. Вербова, 21, 23 в Оболонському районі Києва. Будівництво ТРЦ планується на земельній ділянці площею 0,9899 га.

Ділянку, на якій планується будівництво ТРЦ рішенням Київради передали в оренду ТОВ «Солідарність» ще в 2004 році. У березні 2010 року Київрада змінила в договорі оренди ТОВ «Солідарність» на ТОВ «Б.В».

До цього власник ТРЦ Blockbuster Mall і ТРЦ Ocean Plaza Вагіф Алієв вів переговори про покупку земельної ділянки на території книжкового ринку на Почайній, де планують побудувати ТРЦ Petrovka Mall.

Детальніше про ринок ТРЦ читайте у матеріалах Mind «Причина в ціні: 5 столичних ТРЦ, виставлених на продаж» та «Архітектурний тандем: як будувати успішні ТРЦ в Україні «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію