Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Франція хоче змінити правила вступу до ЄС

Франція хоче змінити правила вступу до ЄС

Уряд Макрона пропонує перехід на «покроковий процес з семи стадій»

Франція хоче змінити правила вступу до ЄС
фото www.flickr.com/photos/worldbank/35904126215

Услід за рішенням Франції заблокувати переговори з Албанією та Північною Македонією про вступ до Євросоюзу, в країні запропонували змінити правила приєднання до ЄС. Про це пише New Europe.

В неофіційному документі, розісланому державам-членам ЄС, уряд Еммануеля Макрона пропонує перейти на «покроковий процес з семи стадій», протягом якого країна-кандидат буде отримувати доступ до обраних програм і фондів ЄС, перш ніж дійти до повноцінного членства.

Цей процес сприятиме наближенню країн до норм та стандартів ЄС і не буде однонаправленим. Якщо влада країни-кандидата вирішить відступити, ЄС може повернути процес на попередній рівень.

Також французька пропозиція передбачає розширення можливостей для країн-кандидатів для участі в галузевій політиці ЄС по мірі їх розвитку в поєднанні з цільовими фінансовими інструментами.

Видання зазначає, що пропозиція Франції є результатом консультацій з Німеччиною, Нідерландами і Данією. Тепер питання полягає у тому, чи є ця пропозиція кінцем для розширення блоку, чи щирою спробою зробити процес приєднання більш ефективним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті