«Альфа-Банк» звільнив віцепрезидента Олексія Карчажкіна

«Альфа-Банк» звільнив віцепрезидента Олексія Карчажкіна

«Альфа-Банк Україна» звільнив Олексія Карчажкіна, що відповідав за роботу з роздрібним бізнесом, нових кандидатів наразі не названо

«Альфа-Банк» звільнив віцепрезидента Олексія Карчажкіна
Уніан

Рішенням наглядової ради «Альфа-Банк Україна» 15 листопада припинено повноваження члена правління банку, віцепрезидента, директора по роботі з роздрібним бізнесом Олексія Карчажкіна

Про це повідомляє stockmarket.gov.ua.

За офіційною версією «Альфа-Банку», на заміщення Карчажкіна у складі правління наразі не визначено жодного кандидата. Часткою в статутному капіталі звільнений віцепрезидент «Альфа-банку» не володіє.

На посаді віцепрезидента та директора з роздрібного бізнесу Олексій Карчажкін працював з вересня 2017 року, 26 березня 2018 року став членом ради правління «Альфа-Банку».

За повідомленнями ЗМІ, чистий прибуток «Альфа-Банку» за підсумками першого півріччя 2019 року становить 1,49 млрд грн, що на 69,2% більше, ніж за той же період 2018 року.

На сайті НБУ бенефіціари «Альфа-банку» Фрідман і Хан вказані як громадяни Ізраїлю, Кузьмічов та Авен – РФ, тоді як на сайті російського «Альфа Банку» всі чотири його бенефіціари вказані як громадяни Російської Федерації.

Як писав Mind, у жовтні цього року«Альфа-Банк Україна» та «Укрсоцбанк» завершили об’єднання балансів та технічні роботи, пов’язані з приєднанням «Укрсоцбанку» до «Альфа-Банку Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло