Захворіло у світі
43,514,678
Померло у світі
1,159,708
Вилікувалось у світі
29,204,379
Захворіло в Україні
355,601
Померло в Україні
6,590
Вилікувалось в Україні
145,336
«Альфа-Банк Україна» та «Укрсоцбанк» завершили об’єднання

«Альфа-Банк Україна» та «Укрсоцбанк» завершили об’єднання

Всі юридичні процедури, пов’язані з приєднанням та припиненням діяльності «Укрсоцбанку», будуть завершені до кінця цього року

«Альфа-Банк Україна» та 	«Укрсоцбанк» завершили об’єднання
Фото: УНІАН

«Альфа-Банк Україна» та «Укрсоцбанк» завершили об’єднання балансів та технічні роботи, пов’язані з приєднанням «Укрсоцбанку» до «Альфа-Банку Україна». Про це повідомляє прес-служба «Альфа-Банку».

Акт передачі було затверджено 15 жовтня 2019 року рішенням загальних зборів акціонерів «Альфа-Банку Україна» та рішенням єдиного акціонера «Укрсоцбанку». 

«Альфа-Банк Україна» став повним правонаступником усіх прав та зобов’язань «Укрсоцбанку» по відношенню до його клієнтів, партнерів та контрагентів. 

Всі юридичні процедури, пов’язані з приєднанням та припиненням діяльності «Укрсоцбанку», будуть завершені до кінця поточного року.

Також рішенням загальних зборів акціонерів «Альфа-Банку Україна» були затверджені збільшення статутного капіталу банку та випуск акцій банку з метою конвертації акцій «Укрсоцбанку».

«Два з половиною роки наша об’єднана команда наполегливо працювала над злиттям двох великих банків. Завдяки зваженим рішенням та підтримці акціонерів, професіоналізму команди та прихильності та довірі з боку клієнтів та партнерів це об’єднання стало найуспішнішим прикладом вдалої синергії двох різних фінустанов, і ми починаємо нову історію лідерства на національному банківському ринку. Відтепер ми є єдиним цілим з сильною експертизою, кращими практиками та амбіційними цілями», – заявила голова правління «Альфа-Банку Україна» Вікторія Михайльо.

Нагадаємо: 11 вересня єдиний акціонер «Укрсоцбанку» прийняв рішення про припинення діяльності шляхом приєднання банку до АТ «Альфа-Банк». Наступного дня Національний банк надав дозвіл на злиття «Альфа-Банку» та «Укрсоцбанку».

У липні 2018 року прогнозувалося, що юридичне злиття банків відбудеться протягом  першого півріччя 2019 року. До цього повідомлялося, що «Альфа-Банк» планує змінити логотип.

Раніше повідомлялося, що всі платіжні картки «Укрсоцбанку» з 1 березня були заблоковані.

За 2018 рік УСБ перевів 80% клієнтів і 90% залишків в «Альфа-Банк».  Всі відділення «Укрсоцбанку» також закриті, а практично всіх його співробітників переведено в «Альфа-Банк».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті