Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Прокуратура Нью-Йорка веде розслідування проти мережі коворкінгу WeWork

Прокуратура Нью-Йорка веде розслідування проти мережі коворкінгу WeWork

Директора компанії запідозрили в незаконному збагаченні

Прокуратура Нью-Йорка веде розслідування проти мережі коворкінгу WeWork
Фото: wework.com

Генпрокуроратура штату Нью-Йорк почала розслідування стосовно сервісу WeWork, повідомляє Reuters. Зокрема прокурор Летиція Джеймс перевіряє деякі підозрілі угоди, укладені колишнім главою WeWork Адамом Нейманом, які могли мати на меті особисте збагачення.

У мережі коворкінгу підтвердили, що з ними зв'язувалися з офісу генпрокурора: «Ми отримали запит з офісу генерального прокурора штату Нью-Йорк і співпрацюємо з ними в цьому питанні».

Зазначається, що Нейман придбав нерухомість під заставу власної частки в WeWork. Цю нерухомість він потім здавав коворкінговим центрам. Також він продав сервісу права на використання зареєстрованої ним торговельної марки «We» за $6 млн після того, як компанія була перейменована в We Company . Зазначається, що після різкої критики Нейман відмовився від цієї ідеї і повернув гроші компанії.

Справи у WeWork останнім часом різко пішли вниз. Ще на початку цього року компанія оцінювалася в $50 млрд і вважалася одним з найбільш перспективних стартапів. Але за останні кілька місяців інтерес інвесторів до неї різко впав, керівництво сервісу зазнало критики, вартість зменшилася до $8 млрд, а сама компанія була викуплена своїм найбільшим інвестором, японським Softbank.

Минулого тижня Адам Нейман пішов з поста генерального директора, за даними ЗМІ, найближчим часом компанія збирається скоротити близько 4000 співробітників.

За інформацією ЗМІ, розслідування відносно WeWork веде також Комісія з бірж і цінних паперів США – вона перевіряє, чи не порушила компанія правила при спробі проведення IPO.

Нагадаємо: на початку цього місяця стало відомо, що після провалу спроби компанії вийти на IPO оцінка WeWork знизилась з $47 млрд до менш, ніж $3 млрд

Більше про те,що відбувалось із WeWork та чому компанія «здешевшала» удвічі можна дізнатись із матеріалу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».

Про те, на які ключові моменти потрібно звертати увагу в будь-якому інвестиційному проєкті, щоб не помилитися з вибором, можна дізнатись із матеріалу Mind «Досвід WeWork: як не програти з венчурними інвестиціями».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті