Прокуратура Нью-Йорка веде розслідування проти мережі коворкінгу WeWork
Директора компанії запідозрили в незаконному збагаченні

Генпрокуроратура штату Нью-Йорк почала розслідування стосовно сервісу WeWork, повідомляє Reuters. Зокрема прокурор Летиція Джеймс перевіряє деякі підозрілі угоди, укладені колишнім главою WeWork Адамом Нейманом, які могли мати на меті особисте збагачення.
У мережі коворкінгу підтвердили, що з ними зв'язувалися з офісу генпрокурора: «Ми отримали запит з офісу генерального прокурора штату Нью-Йорк і співпрацюємо з ними в цьому питанні».
Зазначається, що Нейман придбав нерухомість під заставу власної частки в WeWork. Цю нерухомість він потім здавав коворкінговим центрам. Також він продав сервісу права на використання зареєстрованої ним торговельної марки «We» за $6 млн після того, як компанія була перейменована в We Company . Зазначається, що після різкої критики Нейман відмовився від цієї ідеї і повернув гроші компанії.
Справи у WeWork останнім часом різко пішли вниз. Ще на початку цього року компанія оцінювалася в $50 млрд і вважалася одним з найбільш перспективних стартапів. Але за останні кілька місяців інтерес інвесторів до неї різко впав, керівництво сервісу зазнало критики, вартість зменшилася до $8 млрд, а сама компанія була викуплена своїм найбільшим інвестором, японським Softbank.
Минулого тижня Адам Нейман пішов з поста генерального директора, за даними ЗМІ, найближчим часом компанія збирається скоротити близько 4000 співробітників.
За інформацією ЗМІ, розслідування відносно WeWork веде також Комісія з бірж і цінних паперів США – вона перевіряє, чи не порушила компанія правила при спробі проведення IPO.
Нагадаємо: на початку цього місяця стало відомо, що після провалу спроби компанії вийти на IPO оцінка WeWork знизилась з $47 млрд до менш, ніж $3 млрд
Більше про те,що відбувалось із WeWork та чому компанія «здешевшала» удвічі можна дізнатись із матеріалу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».
Про те, на які ключові моменти потрібно звертати увагу в будь-якому інвестиційному проєкті, щоб не помилитися з вибором, можна дізнатись із матеріалу Mind «Досвід WeWork: як не програти з венчурними інвестиціями».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].