Google вводить більш жорсткі правила політичної реклами

Google вводить більш жорсткі правила політичної реклами

Концерн значною мірою ускладнив її таргетування

Google вводить більш жорсткі правила політичної реклами
фото www.flickr.com/photos/cesnet/5870529678/

Концерн Google вводить додаткові правила розміщення політичної реклами, істотно ускладнює її таргетування (звернення до конкретної і обмеженою цільової аудиторії – наприклад, до представників тієї чи іншої релігії – пед.). Про це йдеться в заяві компанії, передає DW.

Зокрема, орієнтувати політичну рекламу можна буде лише за трьома ознаками: вік, стать і місце розташування користувачів. Допускається, однак, прив'язувати рекламні політичні оголошення до пошуку ключових слів – наприклад, до слова «економіка».

Google збирається стежити, щоб політична реклама не містила помилкової або такої, що вводить в оману інформації. У той же час втручання в політичну рекламу концерн збирається здійснювати тільки в дуже рідкісних випадках. Цим Google відрізняється від соціальної мережі Facebook, яка оголосила про те, що не перевірятиме політичну рекламу на достовірність, щоб уникнути втручання в політику.

Нагадаємо: соціальна мережа Twitter минулого місяця оголосила, що більше не буде публікувати політичну рекламу. Як повідомив глава компанії Twitter Джек Дорсі, починаючи з 22 листопада на платформі більше не можна буде публікувати платну рекламу кандидатів на виборах і оголошення на політичні теми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло