Найєм став заступником гендиректора в «Укроборонпромі»

Найєм став заступником гендиректора в «Укроборонпромі»

Екснардеп відповідатиме за зв’язки з держорганами та працюватиме над перетворенням «Укроборонпрому» на «сильний бізнес»

Найєм став заступником гендиректора в «Укроборонпромі»
мустафа Найєм
Facebook/Mustafanayyem

Колишній народний депутат Мустафа Найєм підтвердив, що віднедавна  працює в «Укроборонпромі» заступником генерального директора Айвараса Абромавічуса, офіційних заяв з цього приводу концерн поки що не робив, повідомляє Цензор.НЕТ.

Найєм в якості радника голови концерну був залучений до роботи в компанії ще на початку серпня цього року, а  на посаду заступника генерального директора був призначений 11 листопада, пише Українська правда, з посиланням на пресслужбу ДК «Укрборонпром».

Мустафа Найєм також уточнив, що на новій посаді він відповідатиме за зв’язки з органами державної влади, профільними недержавними організаціями та міжнародними партнерами та наголосив, що працюватиме над реформуванням «Укроборонпрому» в «нормальний сильний бізнес»:

«Ми конкретно хочемо зараз виштовхнути тих людей, які дійсно нічого не роблять, корпоратизувати цю систему, створити дивізіони, дійсно створити реальне виробництво зброї, а не прикриваючись війною давати контракти приватним компаніям або закуповувати техніку», – додав він.

На сайті «Укроборонпрому» в довідці про заступників генерального директора Мустафа Найєм наразі не значиться.

Нагадаємо, 15 листопада Абромавічус призначив своєю заступницею екс-голову «Майкрософт Україна» Надію Васильєву. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло