Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Уряд оновив перелік стратегічно важливих державних об'єктів

Уряд оновив перелік стратегічно важливих державних об'єктів

До переліку увійшли «Укрзалізниця», «Національна суспільна телерадіокомпанія України», «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості» та «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами»

Уряд оновив перелік стратегічно важливих державних об'єктів
Фото: pixabay.com

Уряд оновив перелік об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

До діючого переліку стратегічних  321 підприємства, урядовим рішення включено ще 4 об'єкта.

До переліку додано «Укрзалізницю», завдяки тому, що підприємство входить до реєстру великих платників податків та є природним монополістом.

ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім Я. Осади» включено до списку, адже воно відповідає критеріям стратегічних підприємств, частка продукції яких на загальнодержавному ринку товарів має важливе соціально економічне значення.

Також до списку потрапила «Національна суспільна телерадіокомпанія України», вона відповідає критерію стратегічного підприємтсва так як кількість працюючих працівників перевищує 5000 осіб, а також є великим платником податків.

Окрім того додано ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами», воно відповідає трьом критеріям стратегічних підприємств. Підприємство внесено до категорії цивільної оборони, є підприємством, контроль за діяльністю яких з боку держави  гарантує захист громадян від наслідків впливу неконтрольованого виготовлення, використання або реалізації небезпечної продукції та є виконавцем загальнодержавних цільових науково-технічних програм і державних замовлень.

Також цією постановою Уряд виключив з наявного переліку 39 об’єктів, з них: 4 об’єкти Мінекономрозвитку, діяльність яких не відповідає жодному з критеріїв, 4 об'єкти, на базі яких утворено АТ «Українська залізниця», які припинені як юридичні особи та 31 об’єкт Держкомтелерадіо, реорганізовані шляхом приєднання до ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Детальніше про приватизацію підприємств читайте у матеріалі Mind «Приватизація в Україні: welcome, або Стороннім вхід заборонено «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті