Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Apple будує новий офіс за $1 млрд зі справжнім заповідником

Apple будує новий офіс за $1 млрд зі справжнім заповідником

Кампус, як і штаб-квартира в Купертіно, буде в основному займатися інженерними роботами

Apple будує новий офіс за $1 млрд зі справжнім заповідником
фото DR

Apple офіційно оголосила у середу 20 листопада про початок будівництва нового офісу, в який планується інвестувати близько $1 млрд. Він розташується в Остіні (штат Техас, США) неподалік від заводу, на якому виробляються комп'ютери Mac Pro вартістю $6000 за кожен, пише DailyComm.

Офісний комплекс буде складатися з кількох будівель, загальна площа яких займе 54 гектари. Цей офіс, так само як і всі, працюватиме на 100% відновлюваної енергії, в тому числі на сонячній, що виробляється на місці.

Крім самих будівель, на території кампусу буде знаходиться величезний природний заповідник. Він займатиме майже 60% всієї площі.

У офісі працюватимуть спочатку  5 тисяч працівників, потім компанія планує збільшити їх чисельність до 15 тисяч співробітників.

Apple отримала від влади $41 млн податкових пільг для будівництва офісу в Остіні.

Новий кампус, який планується завершити в 2022 році, буде включати робочі місця в галузях програмування, досліджень і розробки, операційної і фінансової діяльності, продажів і підтримки клієнтів.

Як стверджує видання SiliconANGLE, останні кілька років Apple займалася набором персоналу в Остіні. В цей час там працюють близько 7000 чоловік, що на 50% більше, ніж в 2014 році. Приблизно 500 співробітників працюють на виробництві Mac Pro.

Apple також має намір вкласти $10 млрд в будівництво і розширення дата-центрів в США протягом наступних п'яти років. Планується створити загалом 20 тисяч робочих місць.

У 2017 році Apple відкрила свою нову штаб-квартиру в Купертіно (Каліфорнія), в будівлі овальної  форми працюють 12 000 співробітників, а весь дах вкритий сонячними панелями.

Як повідомлялося, у новій штаб-квартирі Apple в Купертіно співробітники постійно б'ються об скляні стіни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті