WeWork скоротить 19% штату, щоб скоротити ріст збитків після провалу виходу на ІРО

WeWork скоротить 19% штату, щоб скоротити ріст збитків після провалу виходу на ІРО

Компанія звільнить близько 2400 працівників по усьому світу

WeWork скоротить 19% штату, щоб скоротити ріст збитків після провалу виходу на ІРО
фото www.flickr.com/photos/ajay_suresh/48155566876

Коворкінговий стартап анонсував, що звільнить 2400 працівників або 19% свого штату, щоб скоротити ріст збитків після скасування ІРО. Про це повідомляє CNBC.

У своїй заяві представник компанії сказав, що скорочення будуть зроблені в межах зусиль щодо «створення більш ефективної організації» і переорієнтації на свій основний бізнес.

Згідно із з’явою SEC, скорочення кількості робочих місць складає 19% від загальної чисельності робочої сили WeWork, яка на 30 червня складала 12 500 осіб.

«Процес розпочався кілька тижнів назад в регіонах по усьому світу і триватиме цього тижня у США, – сказав представник компанії. – Це скорочення робочої сили торкнеться близько 2400 працівників по усьому світу, які отримають вихідну допомогу та інші форми допомоги. Це неймовірно талановиті професіонали,і ми вдячні за важливу роль, яку вони відіграли у створенні WeWork за останнє десятиліття».

Нагадаємо: на початку цього місяця стало відомо, що після провалу спроби компанії вийти на IPO оцінка WeWork знизилась з $47 млрд до менш, ніж $3 млрд.

Чистий збиток WeWork в третьому кварталі 2019 року склав $1,25 млрд, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Більше про те,що відбувалось із WeWork та чому компанія «здешевшала» удвічі можна дізнатись із матеріалу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».

Про те, на які ключові моменти потрібно звертати увагу в будь-якому інвестиційному проєкті, щоб не помилитися з вибором, можна дізнатись із матеріалу Mind «Досвід WeWork: як не програти з венчурними інвестиціями».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті