Абромавичус призначив заступника з бронетанкової, радіолокаційної та спецтехніки

Абромавичус призначив заступника з бронетанкової, радіолокаційної та спецтехніки

Ним став Ігор Фоменко, його завдання - підвищення ефективності роботи підприємств галузі

Абромавичус призначив заступника з бронетанкової, радіолокаційної та спецтехніки
Айварас Абромавичус
Фото: УНІАН

Генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус призначив Ігоря Фоменка заступником генерального директора з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Головним завданням у роботі Ігоря Фоменка є підвищення ефективності роботи підприємств галузі, візначається у повідомленні.

Основними напрямками роботи стануть планування, організація, управління, координація та контроль роботи підприємств галузі. Також забезпечення та задоволення потреб як внутрішніх, так і зовнішніх споживачів та замовників. Окрім того, розширення номенклатури та географії продажу продукції та послуг, розвиток державно-приватного партнерства та формування позитивного впізнаваного світового бренду.

Ігор Фоменко обіймав керівні посади на Луганському патронному заводі, у Холдинговій компанії АвтоКРаЗ, Corum Group, ICDI Group, здобув ступінь MBA в Institute of International Business Relations (Німеччина).

Нагадаємо: нещодавно гендиректор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус призначив Надію Васильєву заступницею генерального директора з цифровізації та інновацій концерну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло