Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
МВФ вимагає заборонити повертати Коломойському ПриватБанк

МВФ вимагає заборонити повертати Коломойському ПриватБанк

Закон про заборону денаціоналізації банків можуть прийняти вже до Нового року – джерело

МВФ вимагає заборонити повертати Коломойському ПриватБанк
Ігор Коломойський
Уніан

Україна має найближчим часом прийняти закон про заборону повернення націоналізованих банків колишнім власникам – цього вимагає Міжнародний валютний фонд. Відповідний законопроєкт уже розробляється Урядом.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на власне джерело в Нацбанку.

Відповідний закон або принаймні зміни до діючих законів мають бути прийняті найближчим часом – це частина домовленостей з МВФ, але готового тексту законопроєкту ще немає, – повідомило джерело «Економічної правди».

Нагадаємо, раніше екснардеп Сергій Лещенко заявив, що без ухвалення законопроєкту про заборону денаціоналізації банків найближчим часом виділення коштів для України може відтермінуватися:

«…МВФ намагається отримати гарантії, що Ігореві Коломойському не буде повернено ПриватБанк. Ухвалення цього закону до канікул у МВФ, які почнуться перед католицьким Різдвом, і, відповідно, виділення Україні грошей до Нового року – під питанням. У парламенту залишилося два сесійних тижні цього року, останній сесійний день – 20 грудня».

Сам Ігор Коломойський заявляє, що поверне в свою власність ПриватБанк в найближчому майбутньому. 

Нагадаємо, що в судах розглядається низка справ за позовом Ігоря Коломойського до Нацбанку, Міністерства фінансів, уряду та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб – олігарх оскаржує процедуру націоналізації  ПриватБанку.

В свою чергу ПриватБанк також судиться Коломойським, вимагаючи повернути $5,5 млрд, які олігарх вивів з ПриватБанку напередодні націоналізації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті