Захворіло у світі
1,324,907
Померло у світі
73,703
Вилікувалось у світі
275,832
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
«МВФ знає, що ПриватБанк мені повернуть найближчим часом» - Коломойський

«МВФ знає, що ПриватБанк мені повернуть найближчим часом» - Коломойський

Олігарх, схоже, продовжує спроби саботувати співпрацю України з МВФ

«МВФ знає, що ПриватБанк мені повернуть найближчим часом» - Коломойський
Ігор Коломойський
фото УНІАН

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що поверне в свою власність ПриватБанк в найближчому майбутньому. Про це він сказав в коментарі Kyiv Post.

«Міжнародний валютний фонд знає, що ПриватБанк буде повернутий (мені) найближчим часом», – сказав він.

Видання наголошує,що олігарх часто робив провокативні заяви у ЗМІ, а голова Офісу президента, який раніше був адвокатом Коломойського, Андрій Богдан розповів Kyiv Post, що таким чином він намагається привабити до себе увагу.

У статті також зазначається,що Коломойський, схоже продовжує спроби саботувати співпрацю України з МВФ,здійснюючи додатковий тиск на ПриватБанк. Одне з найбільших його підприємств 19 листопада заплатило $40 000 за оренду на один рік парковки перед головним офісом ПриватБанку у Дніпрі на державному аукціоні.

Працівники заводу, як відомо, використовують це місце для мітингів з вересня. Протести відбувались там не регулярній основі, працівники винуватили керівництво ПриватБанку у затримках виплати зарплатні на заводі.

Майно Нікопольського заводу феросплавів  було заставою кредиту, який Нацбанк надав ПриватБанку до націоналізації. Оскільки банк так і не виплатив кредит, НБУ арештував майно заводу. Щоб зняти арешт, завод сплатив банку у вересні $875 000. Тепер працівники обурюються, що оплата коштувала їм зарплатні і вимагають, щоб ПриватБанк компенсував це заводу.

Натомість Нацбанк наголошує, що згідно з мировою угодою від 28 серпня  АТ «НЗФ» мало змогу погасити заборгованість протягом 12 місяців (до кінця серпня 2020 року – прим. ред.) рівними частинами та без комісії, натомість керівництво компанії  вже 6 вересня достроково погасило увесь борг, тож  заяви про неможливість виплатити заробітну плату працівникам – це маніпуляції:
«…Заяви щодо неможливості виплати зарплати працівникам АТ «Нікопольський завод феросплавів» через виконання зобов’язань перед Національним банком згідно з рішенням суду є безпідставними і маніпулятивними та є наслідком безвідповідальної політики керівництва підприємства. А організація пікету ПриватБанку, який не є стороною мирової угоди між Національним банком та АТ «Нікопольський завод феросплавів», є провокацією та спробою тиску на банк».

Як повідомляв Mind, ПриватБанк хоче через суд домогтися від «НЗФ» відшкодування збитків, спричинених вимушеною евакуацією співробітників банку, у розмірі 700 000 грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію