Захворіло у світі
39,965,414
Померло у світі
1,113,307
Вилікувалось у світі
27,494,768
Захворіло в Україні
303,638
Померло в Україні
5,673
Вилікувалось в Україні
126,489
Пріоритетами газорозподільних компаній в 2020 році стануть редизайн та смартизація

Пріоритетами газорозподільних компаній в 2020 році стануть редизайн та смартизація

Всі учасники ринку відзначають, що потреба мереж та систем в інвестиціях зростає з кожним днем

Пріоритетами газорозподільних компаній в 2020 році стануть редизайн та смартизація

Пріоритетами інвестиційної політики в 2020 році стануть оптимізація мереж під потреби споживача і смартиизація лічильників газу. Про це йдеться у прес-релізі Регіональної Газової Компанії (РГК).

В Києві відбулася всеукраїнська технічна рада газорозподільних підприємств. Газорозподільні компанії, які працюють під брендом РГК, зосередяться на реконструкціях мереж.

«Зараз система розрахована на вчетверо більші обсяги споживання, тому необхідно здійснити редизайн мереж, виходячи із сучасних потреб споживачів», – йдеться у повідомленні.

Йдеться про демонтаж надлишкового обладнання, заміну застарілого надто потужного обладнання на більш сучасне. Це дозволить операторам ГРМ суттєво зменшити витрати на експлуатацію та обслуговування мереж.

Ще одна важлива тенденція наступного року – це обладнання лічильників газу «розумними» пристроями для дистанційної передачі показань. Ці заходи дозволять точніше прогнозувати щоденні обсяги споживання газу в умовах добового балансування ринку. В першу, чергу кількість таких пристроїв буде збільшено серед споживачів контрольних груп, а комплексне рішення  – 104 Smart стане доступним всім споживачам газу. 

«Всі учасники ринку відзначають, що потреба мереж та систем в інвестиціях зростає з кожним днем. Тоді як в діючому тарифі фінансування інвестицій складає лише 10-15% від необхідного», -повідомляє РГК.

 Нагадаємо: Регіональна газова компанія повідомила, що вважає позитивним впровадження Нацкомісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг прозорої методики розрахунку вартості доставки газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті