HP знову відхилила пропозицію Xerox

HP знову відхилила пропозицію Xerox

Xerox цього разу пригрозила компанії ворожим поглинанням

HP знову відхилила пропозицію Xerox
фото www.flickr.com/photos/johnkarakatsanis/14610901155

Рада директорів HP відхилила нову пропозицію Xerox Corp про покупку компанії за $33 млрд, зазначивши, що в зверненні компанії від 21 листопада немає нічого нового в порівнянні з попередньою пропозицією. Про це йдеться в листі, опублікованому на сайті HP.

«Рада директорів  HP розглянула вашого листа (від Xerox – ред.) від 21 листопада, в якому не було ніякої нової інформації у порівнянні з листом від 5 листопада. Ми повторюємо, що відхиляємо пропозицію Xerox… оскілки вона недооцінює HP… Як і раніше зберігається невизначеність щодо здатності  Xerox підвищити грошову частину запропонованої винагороди…», – йдеться у листі.

Пропозиція Xerox , як наголошується в повідомленні, не є підґрунтям для переговорів.

В HP підкреслили, що не залежать від Xerox і «глибоко впевнені в стратегії і в численних можливостях» компанії.

За «агресивними словами і діями» представників Xerox рада директорів НР бачить, що компанія має намір нав'язати їм угоду, але не дає адекватної інформації. В НР також наголосили, що Xerox обрала «ворожий підхід, замість того, щоб йти більш продуктивним шляхом».

«Але фундаментальні проблеми нікуди не зникли, і ваша невідкладність…без вирішення цих питань,тільки посилює наше занепокоєння щодо вашого бізнесу і перспектив. Ми повинні виявити обережність, щоб визначити, чи є смисл в об’єднанні з Xerox», – йдеться у листі.

До цього HP відхилила пропозицію Xerox в розмірі $22 за акцію, заявивши, що компанія недооцінила її вартість.

Xerox такою реакцією здивувалась, оскільки компанія Goldman Sachs & Co, яка є фінансовим консультантом HP, встановила цільову ціну $14 і рейтинг «продавати» для акцій HP після того, як компанія представила свій план реструктуризації.

21 листопада Xerox пригрозила HP виконати вороже поглинання, якщо виробник персональних комп'ютерів не погодиться на дружній варіант до 25 листопада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті