Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
НЗФ Коломойського дискваліфікували з торгів за парковку перед ПриватБанком

НЗФ Коломойського дискваліфікували з торгів за парковку перед ПриватБанком

Також була дискваліфікована заявка «Дніпроазоту», який був другим претендентом на оренду парковки

Этот материал также доступен на русском
НЗФ Коломойського дискваліфікували з торгів за парковку перед ПриватБанком
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Аукціонна комісія КП «Міськавтопарк» скасувала результати тендеру по оренді парковки перед головним офісом ПриватБанку в Дніпрі через порушення в документах. Про це свідчать дані в системі Prozorro.

Комісія виявила невідповідність вимогам аукціону в документах переможця тендера Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ).

В деяких документах немає дати, в довідці про відсутність заборгованості по сплаті обов'язкових податків і зборів стоїть підпис неуповноваженого особи, а також зазначено відсутність заборгованості перед Українською енергетичною біржею замість «Міськавтопарку».

Крім цього, НЗФ подав довідку про наявність в його статуті пункту, що передбачає надання послуг паркування, який відсутній в офіційно опублікованому статуті. У зв'язку з невиконанням вимог заявку НЗФ дискваліфікували.

Також була дискваліфікована заявка «Дніпроазоту», який був другим претендентом на оренду парковки ПриватБанку. У представлених на тендер документах також були виявлені невідповідність підписів уповноважених осіб, відсутність даних про штатних співробітників і право надавати послуги парковки, яке також відсутній і в статуті компанії.

Нагадаємо: «Нікопольський завод феросплавів» в рамках державного аукціону хотів придбати право на експлуатацію автомобільної парковки перед офісом ПриватБанку у Дніпрі, на якій уже кілька місяців поспіль мітингують працівники цього ж заводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті