Сума сукупного держборгу зменшилась на $1,13 млрд
Через значне укріплення національної валюти гривневий еквівалент зменшився на 123 млрд грн, а валютний зріс на $3,5 млрд

Сума сукупного державного і гарантованого державою боргу України в еквіваленті у доларах США в жовтні 2019 року зменшилась на 1,35% (у порівняні з вереснем), або на $1,13 млрд – до $81,83 млрд. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.
Водночас, через невелику девальвацію гривні сума в еквіваленті в національній валюті зросла на 2,37%, або 47,4 млрд грн – до 2,04 трлн грн.
З початку року державний (прямий) і гарантований державою боргу України, номінований в іноземній валюті зменшився на $2,5 млрд, а номінований в національній валюті зріс на 88,9 млрд грн.

При цьому, через значне укріплення національної валюти гривневий еквівалент зменшився на 123 млрд грн, а валютний зріс на $3,5 млрд.
В жовтні витрати державного бюджету з погашення державного боргу склали 21,2 млрд грн, з обслуговування – 7,1 млрд грн.
Нагадаємо: Міністерство фінансів знизило середньозважену ставку за 1-річними ОВДП до 13,46%, а за 2-річними ОВДП до 13,5%.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].