«Газпром» має виплатити понад 1 млн євро «Нафтогазу» – Вітренко

«Газпром» має виплатити понад 1 млн євро «Нафтогазу» – Вітренко

Апеляційний суд зобов’язав «Газпром» виплатити 1,02 млн євро судових витрат, а також ще 1,65 млн грн «Нафтогазу»

«Газпром» має виплатити понад 1 млн євро «Нафтогазу» – Вітренко
Юрій Вітренко
Фото: УНІАН

Апеляційний суд зобов’язав «Газпром» виплатити 1,02 млн євро судових витрат, а також ще 1,65 млн грн «Нафтогазу». Про це повідомив виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко.

«Газпром» має компенсувати «Нафтогазу» витрати на судовий процес у розмірі 1 021 774,26 євро та 1 650 000 грн, з яких 1 млн – юридичні витрати, і платити відсотки у відповідності до Секції 6 Акту про відсотки на ці дві вищезазначені суми з моменту винесення рішення суду і до моменту здійснення оплати», – пише він на своїй сторінці у Facebook.

Неофіційний переклад рішення апеляційного суду округу Свеа у м. Стокгольм, Швеція. «1. Апеляційний суд відхиляє скаргу...

Опубліковано Yuriy Vitrenko Середа, 27 листопада 2019 р.

Рішення суду не може бути оскаржено по суті.

Сьогодні, 27 листопада, трибунал при Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма виніс окреме рішення в справі НАК «Нафтогаз України» проти ПАТ «Газпром» щодо контракту на постачання газу до України від 2009 року.

Нагадаємо: торік «Нафтогаз» вже стягнув із «Газпрому» $18 млн грошовими коштами. Також відповідно до рішення Стокгольмського арбітражу $2,1 млрд стягнуто з «Газпрому» у вигляді газу.

Як писав Mind, у лютому 2018 року Стокгольмський арбітраж задовольнив позовні вимоги «Нафтогазу» до «Газпрому» щодо порушення контрактних зобов'язань по транзиту російського газу через Україну. Суд зобов'язав «Газпром» доплатити «Нафтогазу» $4,63 млрд за непостачання узгодженого обсягу газу для транзиту.

За підсумками двох арбітражних суперечок між компаніями щодо постачання і транзиту газу «Газпром» зобов'язаний доплатити НАК $2,56 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло