Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Придніпровська ТЕС Ахметова закривається 29 листопада – Філатов (ОНОВЛЕНО)

Придніпровська ТЕС Ахметова закривається 29 листопада – Філатов (ОНОВЛЕНО)

Про це стало відомо під час дискусій про підключення абонентів лівого берега Дніпра до «Теплоенерго»

Цей матеріал також доступний російською
Придніпровська ТЕС Ахметова закривається 29 листопада – Філатов (ОНОВЛЕНО)
Фото: pixabay.com

Придніпровська ТЕС, яка належить ДТЕК Ріната Ахметова, цієї п'ятниці, 29 листопада, припиняє роботу, про це на сесії міськради заявив мер Дніпра Борис Філатов, повідомляє Відкритий.

Про це стало відомо під час дискусій про відключення абонентів лівого берега Дніпра від потужностей Придніпровської ТЕС і підключення до потужностей комунального підприємства «Теплоенерго». Внаслідок такого рішення вартість тепла для користувачів зросла майже в два рази. 

«Придніпровська ТЕС із п'ятниці зупиняється», – сказав Філатов та продемонстрував відповідний лист від компанії ДТЕК, яка є власником ТЕС.

«Коли ми приймали рішення про переключення від Придніпровської ТЕС, то розуміли, що місто є заручником одного монопольного постачальника енергоресурсів. Зараз є офіційний лист від ДТЕК про те, що з п'ятниці Придніпровська ТЕС закривається. Уявіть собі, якби ми цього не зробили раніше, і вони закрилися. Я не буду розповідати через що це сталося: через імпорт російської електроенергії або це тиск на Кабмін. Я не знаю, я не хочу коментувати. Я знаю одне: Придніпровська ТЕС закривається», – наголосив мер.

Пізніше прес-служба ДТЕК повідомила, що ТЕС працює у режимі простою. Детальшіе читайте за посиланням.

Нагадаємо: нещодавно Бурштинська ТЕС із холдингу ДТЕК Ріната Ахметова оголосила про початок роботи в режимі простою, що означає обмеження виробництва електроенергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті