«Укрзалізниця» хоче підвищити ціни на квитки на 22%

«Укрзалізниця» хоче підвищити ціни на квитки на 22%

Індексація тарифів на пасажирські перевезення вказана в фінплані компанії

«Укрзалізниця» хоче підвищити ціни на квитки на 22%
фото УНІАН

«Укрзалізниця» представила проект фінансового плану компанії на 2020 рік. Згідно з документом, в наступному році заплановано індексація тарифів на пасажирські перевезення, передає ЦТС.

Зазначається, що посилаючись на проект фінплану УЗ, одним з його пунктів передбачена щомісячна індексація тарифів на пасажирські перевезення на 2%, починаючи з 1 березня 2020 року.

Таким чином, якщо фінплан буде затверджено в запропонованому вигляді, то в грудні 2020 року тариф на пасажирські перевезення буде на 22% більше відносно тарифу в січні того ж року.

Що стосується вантажоперевезень, то в проекті фінплану сказано про плановану індексація вагонної складової (з 01.03. На 2,5%, з 01.06, 01.09 і 01.12 – по 2%).

Нагадаємо: раніше цього місяця прем’єр-міністр Олексій Гончарук анонсував, що Кабінет міністрів найближчим часом ухвалить рішення про зміну керівного та менеджерського складу «Укрзалізниці», адже нинішня команда більше опікується «власними кишенями».

В жовтні 2019 року Євген Кравцов анонсував серйозні скорочення управлінського персоналу «Укрзалізниці». Зміни також плануються в інфраструктурному пасажирському та вантажному напрямках. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію