Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Сонячна черепиця, яку придумав українець, отримала нагороду від UNIDO

Сонячна черепиця, яку придумав українець, отримала нагороду від UNIDO

Технологія може конкурувати навіть з Ілоном Маском

Сонячна черепиця, яку придумав українець, отримала нагороду від UNIDO
Solar Service

Інженер Paul River (нікнейм у соцмережі) з Миколаєва отримав нагороду від UNIDO – установи ООН, яка спеціалізується на просуванні міжнародного промислового співробітництва – за розробку «сонячної» черепиці, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на сторінку компанії Solar Service в Facebook.

«Ми відзначили сонячну черепицю з ряду стартапів, представлених більш як 40 компаніями з усієї України, – заявили в UNIDO і GCIP (Глобальна інноваційна програма чистих технологій), підбиваючи підсумки конкурсу на форумі Innovation Market 2019, який відбувся в Києві 19 листопада.

Павло розробив «сонячну» черепицю, будучи студентом Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Автор отримав ступінь бакалавра на комп'ютерному факультеті, а зараз працює в фірмі, яка встановлює сонячні панелі. Він уже запатентував розробку.

Уникальная солнечная черепица на расстоянии вытянутой руки

Добро пожаловать в закулисье самого громкого события в сфере энергоэффективности Украины – монтаж солнечной черепицы отечественного производства, конкурирующей с TESLA SOLAR ROOF Илона Маска. Талантливый николаевский инженер Paul River решил показать процесс монтажа на расстоянии вытянутой руки. Спойлер: в скором времени вас ждет масштабное интервью с идейным вдохновителем River Solar

Опубліковано Solar Service Середа, 20 листопада 2019 р.

Найближчим часом планують побудувати тестовий дах із «сонячної» черепиці на полігоні в Матвіївці, а потім запускати промислове виробництво в Миколаєві.

Сонячна черепиця є самостійним покрівельним матеріалом, встановлюється так само, як і звичайна черепиця – на дерев'яну обрешітку. Таким чином, клієнт економить на монтажі та закупівлі. По суті, клієнт отримує сонячну електростанцію, яка до того ж виконує роль покрівлі, зазначили в Solar Service.

Як повідомлялося, близько 15 000 домогосподарств в Україні інвестували 300 млн євро в сонячні панелі.

Між тим Tesla презентувала оновлену сонячну черепицю Solarglass Roof і заявила про готовність до її масового виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті