Захворіло у світі
18,875,773
Померло у світі
708,941
Вилікувалось у світі
11,397,753
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Будь-які російські додатки є загрозою національній безпеці – ФБР

Будь-які російські додатки є загрозою національній безпеці – ФБР

ФБР вживе заходів, якщо з'ясується, що додаток FaceApp втручається в майбутні вибори в США

Будь-які російські додатки є загрозою національній безпеці – ФБР
фото Джеффа Безоса після обробки фільтрами FaceApp

Федеральне бюро розслідувань США вважає, що будь-які додатки для смартфонів, розроблені в Росії, є «потенційною контррозвідувальною загрозою». Таку відповідь сенатору Чаку Шумеру ФБР надало на його запит стосовно російської програми FaceApp, про це він повідомив у своєму  Twitter.

У листі представника управління ФБР у справах Конгресу Джилла Тайсона зазначається, що правові механізми дають уряду РФ можливість отримувати доступ до даних, пише Meduza.

Тайсон також підкреслив, що ФСБ Росії може «віддалено отримувати доступ до всіх комунікацій і серверів у російських мережах без звернення до інтернет-провайдерів».

ФБР вживе заходів, якщо з'ясується, що додаток FaceApp якимось чином втручається в майбутні вибори в США, зазначив представник федерального бюро.

У липні 2019 року російський додаток FaceApp для редагування фотографій, що існує з 2017 року, пережив другий сплеск своєї популярності. На якийсь час він зайняв перше місце в App Store в більшості країн світу.

18 липня сенатор Чак Шумер попросив ФБР і Федеральну торгову комісію США перевірити FaceApp на предмет ризиків для національної безпеки і персональних даних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті