Російський додаток FaceApp, який робить людей «старими», вийшов у топ на App Store

Російський додаток FaceApp, який робить людей «старими», вийшов у топ на App Store

Проект від російського розробника отримав друге дихання

Російський додаток FaceApp, який робить людей «старими», вийшов у топ на App Store
фото Джеффа Безоса після обробки фільтрами FaceApp

Фотосервіс FaceApp повернувся на перші місця в магазинах додатків App Store і Google Play в Росії, США та інших країнах, свідчать дані аналітичного сервісу App Annie, на які посилається vc.ru. Це сталося після нової хвилі популярності фільтра, який робить «старою» людину на фото.

Зліт FaceApp в App Store розпочався 9 липня – тоді додаток займав 475 місце в загальному рейтингу додатків в Росії і 1 381 в США. Уже  15 липня сервіс зайняв перші місця в США і ще 77 країнах.

У Google Play до 15 липня FaceApp зайняв перші місця в категорії «Програми» в Росії, США і ще 41 країні, а також потрапив до першої десятки загального рейтингу, в який також входять ігри.

У рейтингу найкасовіших додатків FaceApp 15 липня посідав перше місце тільки в App Store Таджикистану, ще в 19 країнах він входив у топ-10.

За даними App Annie, популярність FaceApp знову почала зростати з Африки: ще 7 липня FaceApp був за межами першої сотні у всіх регіональних App Store, до 9 липня потрапив у топ-50 в Ботсвані та ПАР, а вже 12 липня зайняв перші місця в Бахрейні, Омані, Саудівській Аравії, Росії, Катарі та інших країнах.

Хвиля популярності почалася з того, що фільтр зі «старінням» стали масово використовувати знаменитості в різних країнах.

FaceApp з'явився в 2017 році, його створив виходець із «Яндекса» Ярослав Гончаров. Тоді ж сервіс потрапив на перші рядки в магазинах додатків.

Крім ефекту «старіння» в FaceApp є й інші фільтри – наприклад, можна додати на фото посмішку або використовувати ефект «омолодження».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло