Захворіло у світі
18,875,773
Померло у світі
708,941
Вилікувалось у світі
11,397,753
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
ОПЗ увійшов до першої п'ятірки підприємств на приватизацію – Кухта

ОПЗ увійшов до першої п'ятірки підприємств на приватизацію – Кухта

Із заводом наразі працює інвестиційний радник

ОПЗ увійшов до першої п'ятірки підприємств на приватизацію – Кухта
Павло Кухта
Фото УНІАН

До першої п'ятірки підприємств на приватизацію увійшли Одеський припортовий завод (ОПЗ), Об'єднана гірничо-хімічна компанія, «Електроважмаш», «Президент-готель», шахта «Краснолиманська». Про це повідомив заступник міністра економіки Павло Кухта інтерв'ю ЕП.

З ОПЗ наразі працює інвестиційний радник, а на питання, що у Кабміні планують робити з боргами ОПЗ перед компаніями Фірташа, Кухта відповів:

«Цей борг заважає не тільки продажу, він заважає нормальному функціонуванню заводу. Проблемні борги – це випадок не тільки ОПЗ. У багатьох ДП високе боргове навантаження, багато з них є учасниками судових процесів».

Раніше  Уряд оновив перелік об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. До діючого переліку стратегічних  321 підприємства, урядовим рішення включено ще 4 об'єкта («Укрзалізницю», ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім Я. Осади», ««Національну суспільну телерадіокомпанію України», ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами»).

Детальніше про приватизацію підприємств читайте у матеріалі Mind «Приватизація в Україні: welcome, або Стороннім вхід заборонено».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті