Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Білий дім хотів завдати нищівного удару по Huawei – Reuters

Білий дім хотів завдати нищівного удару по Huawei – Reuters

США планувати відключити китайського гіганта від доларових розрахунків

Білий дім хотів завдати нищівного удару по Huawei – Reuters
фото www.flickr.com/photos/144491087@N08/24311671327

На початку цього року Білий дім розглядав можливість відключення компанії Huawei від фінансової системи США. Про це пише Reuters.

 За даними видання, цей захід був одним з можливих варіантів дій, спрямованих на придушення найбільшого виробника телекомунікаційного устаткування.

Одне з джерел, знайоме з цим питанням, наголосило, що план може бути відновлений в найближчі місяці,в залежності від того, як складатимуться відносини з Huawei надалі.

За словами інших двох співрозмовників видання, цей крок «був ядерним варіантом на верхівці сходів інструментів політики санкцій проти компанії». У випадку його реалізації китайський гігант практично не зміг би проводити транзакції в доларах.

Зазначається, що високопосадовці адміністрації склали меморандум і провели міжвідомчі зустрічі з цього питання,що свідчить про серйозність намірів Білого дому щодо розгортання найбільш агресивного інструменту санкції США проти Huawei.

Замість цього кроку, США внесла китайського телекомгіганта до так званого «чорного списку», а який також входила «РусАл», друга за величиною алюмінієва компанія в світі, російські олігархи, іранські політики та наркоторгівці з Венесуели.

Нагадаємо: на початку цього місяця стало відомо, що Huawei, яку США внесли в чорний список, зуміла налагодити виробництво смартфонів без американських комплектуючих, замінивши їх компонентами з інших джерел.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті