Hyundai вкладе $52 млрд в електрокари, безпілотні автомобілі та технології

Hyundai вкладе $52 млрд в електрокари, безпілотні автомобілі та технології

Компанія має намір представити якомога більше електрокарів на своїх ключових ринках та вийти на нові

Hyundai вкладе $52 млрд в електрокари, безпілотні автомобілі та технології
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/14563958474

Південнокорейський автовиробник Hyundai Motor планує інвестувати близько 61,1 трлн вон ($51,81 млрд) у період з 2020 до 2025 року, причому третина з цієї суми піде на електричні та автономні транспортні засоби. Про це пише Reuters.

Мета нової програми – представити 2030 року якомога більше електромобілів на ключових ринках у Південній Кореї, США, Китаї та Європі, а до 2035 року – налагодити постачання в Індію та Бразилію. До 2025 року Hyundai має намір продавати 670 000 електромобілів на рік.

Компанія виділить 41,1 трлн вон ($34 млрд) на розробку й капітальні вкладення для підвищення конкурентоспроможності, а 20 трлн вон ($16 млрд) підуть на розвиток технологій, включаючи електрифікацію, автономне кермування, штучний інтелект і робототехніку.

Hyundai Motor також розглядає можливість розробки літаючих автомобілів, які компанія хотіла б комерціалізувати, випередивши авто з автономним управлінням.

Забезпечення виживання є ключовим завданням, оскільки перехід автопрому на технології з нульовим рівнем викидів і безпілотні технології вимагає величезних інвестицій під час отримання прибутку під дією уповільнення росту, зазначає Hyundai у презентації для інвесторів.

Серед планів автовиробника також скоротити витрати на сировину на 34,5 трлн вон до 2022 року.

У жовтні Hyundai Motor Group заявила, що планує інвестувати 41 трлн вон ($35 млрд) у мобільність та інші автомобільні технології до 2025 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло