Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
«Укргазбанк» запустив сервіс Apple Pay

«Укргазбанк» запустив сервіс Apple Pay

Окрім того, власники карток UnionPay відтепер можуть використовувати їх в мережі ПриватБанку

«Укргазбанк» запустив сервіс Apple Pay
Фото: pixabay.com

Відсьогодні власники карток Mastercard від «Укргазбанку» отримали можливість користуватися Apple Pay. Про це повідомляє пресслужба «Укргазбанку».

«Нашими клієнтами вже є 2 млн українців і звичайно ж наше головне завданя – зробити обслуговування максимально зручним і безпечним. Саме такою і є оплата за товари і послуги за допомогою Apple Pay. Більш того, тепер набагато зручніше розраховуватися в мережі наших партнерів і отримувати ще більше манібеку», – зазначив заступник директора департаменту карткового бізнесу «Укргазбанку» Віталій Буценко.

Кожна покупка через Apple Pay підтверджується дотиком пальця до Touch ID або поглядом на екран iPhone для підтвердження операції через Face ID, або введенням код-пароля на пристрої.

Окрім того, користувачі пластикових карток системи UnionPay International відтепер можуть використовувати свої картки в мережі ПриватБанку.

З 3 грудня власники карток UnionPay можуть розплачуватися ними в готелях, ресторанах та торгових точках Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст. Також за допомогою карток UnionPay можна отримати готівку в банкоматах ПриватБанку по всій країні.

У подальшому ПриватБанк і UnionPay планують розробку спільних інноваційних платіжних продуктів, які сприятимуть модернізації української індустрії платежів.

Україна стала 178-ю країною світу, у якій розвивається сервіс обслуговування карток UnionPay. Сьогодні UPI надає можливість використовувати картки для оплати товарів і послуг, а також зняття готівки в партнерстві з більш ніж 2000 фінансових інститутів по всьому світі. Картки UnionPay емітуються в 58 країнах.

Нагадаємо: у січні цього року у ПриватБанку заявили, що ПриватБанк має намір у другому кварталі цього року вийти на ринок з картами китайської платіжної системи UnionPay.

У листопаді минулого року комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем Національного банку узгодив умови і порядок діяльності китайської міжнародної платіжної системи UnionPay International.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті