«Форвард Банк» ввів послугу Apple Pay для власників карток Mastercard

«Форвард Банк» ввів послугу Apple Pay для власників карток Mastercard

Для оплат з Apple Pay можна використовувати смартфон, починаючи з iPhone 6

Этот материал также доступен на русском
«Форвард Банк» ввів послугу Apple Pay для власників карток Mastercard
Фото: pixabay.com

«Форвард Банк» ввів послугу Apple Pay для власників карток Mastercard, випущених банков. Про це повідомляє пресслужба банку.

Користувачі iPhone, Apple Watch, iPad і Mac тепер можуть здійснювати покупки як в магазинах, так і в додатках та на веб-сайтах завдяки Apple Pay.

Для оплат з Apple Pay можна використовувати смартфон, починаючи з iPhone 6 (включаючи iPhone SE). Клієнти Forward Bank можуть токенізувати свою картку для оплат з Apple Pay через додаток Wallet, а також безпосередньо в мобільному додатку Forward online.

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) – комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 1 листопада 2019 року активи банку складають 2,01 млрд грн, регулятивний капітал – 343,3 млн грн, статутний капітал – 1,15 млрд грн, кредитний портфель – 1,9 млрд грн.

Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

Нагадаємо: нещодавно власники карток Mastercard від «Укргазбанку» отримали можливість користуватися Apple Pay.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті