Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Apple постійно стежить за переміщенням користувачів iPhone – експерт

Apple постійно стежить за переміщенням користувачів iPhone – експерт

Компанія успішно обходить заборону користувача на використання GPS

Apple постійно стежить за переміщенням користувачів iPhone – експерт
фото pixabay.com

Американська технокомпанія Apple постійно збирає дані про місцезнаходження власників iPhone, однак не повідомляє їм про це. Про це повідомив фахівець з кібербезпеки Браян Кребс, пише Business Insider.

Проводячи експеримент, Кребс навмисно відключив можливість отримувати дані у супутників в своєму смартфоні, а потім включив авіарежім. При цьому він відмітив дивний факт, що в правому кутку екрану з'явилася піктограма компаса, яка свідчить про працюючу систему GPS. На думку експерта, Apple обходила заборону користувача на використання GPS і тим самим порушувала його приватність.

Як зазначається, Apple прописала у своїй політиці конфіденційності пункт щодо сервісів геолокації iPhone. У ньому вказано, що смартфон буде періодично відправляти в Apple анонімну та зашифровану інформацію про прилеглі точки доступу Wi-Fi і вишки стільникового зв'язку.

На думку Кребса, вразливість в безпеці присутня або на самих iPhone Pro або в новій операційній системі iOS 13, повідомив експерт у своєму блозі.

Браян Кребс зв'язався з Apple з приводу виявленої ним проблеми ще три тижні тому, але компанія так і не вирішила її. Замість цього Apple просто підтвердила виявлений Кребсом «феномен», заявивши, що така функція дійсно передбачена в iOS.

Нагадаємо, Apple під тиском Кремля визнала Крим російським.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті