Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
У Сінгапурі заарештували російське судно «Севастополь», яке потрапило під санкції

У Сінгапурі заарештували російське судно «Севастополь», яке потрапило під санкції

Корабель було заарештовано через борги за стоянку

У Сінгапурі заарештували російське судно «Севастополь», яке потрапило під санкції
фото twitter.com/jg2as

Російська судноплавна компанія «Гудзон», яка потрапила під санкції США, заявила про намір влади Сінгапуру в судовому порядку конфіскувати за борги їх судно «Севастополь», на борту якого знаходяться 12 членів екіпажу. Про це пише «Інтерфакс».

«Сінгапур переслав папери, що заарештовує судно через борги за стоянку, звертається до суду і буде цей пароплав відбирати, продавати його з аукціону. Ми можемо втратити це судно. Засідання призначено на 17 грудня», – повідомив виданню в п'ятницю заступник гендиректора з управління флотом компанії Олег Анікін.

Він не назвав розмір боргу, уточнивши, що мова йде про велику суму за стоянку судна в порту.

«Ми зайшли в Сінгапур, вивантажилися, у нас там зламалися допоміжні дизеля. Для того, щоб їх зробити, стали звертатися в сінгапурські судноремонтні підприємства. 80-90% з них відмовилися надавати нам послуги, через те, що компанія і судно знаходяться під санкціями», – уточнив представник компанії.

Він також додав, що місцеві компанії відмовляються поставляти на судно паливо.

«Провізію і паливо екіпажу ми постачаємо, на борту 12 осіб. Влада порту сказала, що контролюють судно, нікого до суду не будуть впускати і випускати», – зазначив Анікін.

Як повідомлялося, раніше судна «Гудзона» в Південній Кореї також стикалися з труднощами. Восени 2018 року судно «Севастополь» було затримано в Пусані через санкції США проти КНДР, потім місцева влада звільнили теплохід. Після внесення до списку санкцій кораблям «Гудзона» був заборонений вхід в порти Південної Кореї, потім заборона була знята. Судну «Севастополь» через побоювання повторних санкцій також відмовляли в бункеровці паливом в південнокорейському порту Пусан.

Також влітку 2019 року 12 членів екіпажу «Севастополя» зверталися в транспортну прокуратуру з проханням допомогти їх репатріації з Сінгапуру, оскільки судновласник не відправив їх додому. Прокуратура допомогла морякам повернутися на батьківщину.

Тим часом, за словами керівництва «Гудзона», компанія ніколи не працювала з Північною Кореєю, тому вона внесена до списку санкцій необґрунтовано. Власники компанії ведуть переписку з департаментом фінансів США (U.S. Department of the Treasury) і домагаються зняття санкцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті