Захворіло у світі
58,696,029
Померло у світі
1,388,724
Вилікувалось у світі
37,512,163
Захворіло в Україні
635,689
Померло в Україні
11,075
Вилікувалось в Україні
291,060
Уряд виділив 200 млн грн на завершення будівництва «Охматдиту»

Уряд виділив 200 млн грн на завершення будівництва «Охматдиту»

Кошти будуть виділені з Фонду президента

Уряд виділив 200 млн грн на завершення будівництва «Охматдиту»
Олексій Гончарук
Фото: пресслужба Кабміну

Парламент прийняв рішення щодо виділення 200 млн грн з Фонду президента на завершення будівництва дитячої лікарні «Охматдит». Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. 

«За ініціативи президента та за підтримки Верховної Ради сьогодні питання  додаткових коштів для завершення будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу «Охматдит» знято. І новий корпус буде запущено вже в наступному році. А це означає, що діти отримуватимуть якісне лікування в сучасній лікарні», – коментує прем’єр-міністр Олексій Гончарук.  

Голова уряду підкреслив, що 200 млн грн – це та необхідна сума, яка дозволить закінчити будівництво, і уряд докладе всіх зусиль, щоб об’єкт був зданий в експлуатація в першому кварталі наступного року.

У квітні цього року було відкрито першу частину нового корпусу «Охматдиту». Комплекс оснащений сучасним медичним обладнанням для прийому пацієнтів зі складними діагнозами. Весь комплекс оновленого «Охматдиту» складе більше 67 000 кв. м. – кілька блоків, в яких будуть розміщуватися 10 сучасних хірургічних відділень, 5 онкологічних і гематологічних відділень і діагностичне відділення.

Нагадаємо: 26 грудня минулого року, ДП «Укрмедпроектбуд» уклало угоду з ТОВ «Ріола-Модуль Лтд» стосовно добудови лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» на суму 65,71 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті