Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Санкції проти «Північного потоку – 2» включили до проєкту оборонного бюджету США на 2020 - Bloomberg

Санкції проти «Північного потоку – 2» включили до проєкту оборонного бюджету США на 2020 - Bloomberg

Обмежувальні заходи стосуватимуться суден та компаній,які займаються будівництвом російського газопроводу

Санкції проти «Північного потоку – 2» включили до проєкту оборонного бюджету США на 2020 - Bloomberg
фото nord-stream2.com/

Санкції проти «Північного потоку – 2» з РФ в Німеччину були включені законодавцями США у проєкт військового бюджету Сполучених Штатів на наступний рік. Про це пише Bloomberg із посиланням на два джерела.

Санкції, які застосовуватимуться до компаній, яку займаються будівництвом проєкту російської енергетичної компанії «Газпром», змодельовані по законопроекту представленому сенаторами Тедом Крусом, республіканцем з Техасу та Джином Шахіном, демократом з Нью-Гемпширу.

Ці заходи націлені на судна, які прокладають трубопровід,а  також на керівників компаній, пов’язаних з цими суднами. Цим особам може бути заблоковано в’їзд до США,  а їхні транзакції – заблоковано.

Санкції, які увійшли до проєкту Закону про державну оборону (NDAA) мають на меті зупинити будівництво російського газопроводу. Законодавці наполягають на впроваджені обмежувальних заходів, оскільки їх все більше непокоїть нездатність президента Дональда Трампа діяти від свого імені, щоб заблокувати цей проєкт, який дасть Росії нові важелі впливу в Європі.

Законодавці розраховують подати NDAA 20 грудня, раніше запланованого терміну.

Нагадаємо: днями президент США Дональд Трамп заявив, що США ще не визначились стосовно санкції проти «Північного потоку – 2». Однак він визнав, що проблема є, але додав, що Німеччина, ймовірно, сама з нею впорається.

До цього німецьке видання Bild заявило, що США ще можуть зупинити «Північний потік – 2». Тоді стало відомо, що санкції планують включити до оборонного бюджету та стосуватимуться вони компаній, які займаються будівництвом газопроводу, без яких Росія самостійно його не завершить.

«

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті