Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Транспортний колапс у Франції триває п’ятий день поспіль і найближчим часом не припиниться

Транспортний колапс у Франції триває п’ятий день поспіль і найближчим часом не припиниться

Загальна протяжність заторів в Парижі склала сьогодні вранці майже 600 км

Транспортний колапс у Франції триває п’ятий день поспіль і найближчим часом не припиниться
фото twitter.com/ajplus

У Парижі в результаті страйків проти пенсійної реформи утворилися автомобільні затори. До 8 години ранку у понеділок, 9 грудня, загальна протяжність заторів у французькій столиці досягла майже 600 кілометрів – майже вдвічі більше, ніж зазвичай. Про це пише DW.

Як і раніше не працюють поїзда метрополітену і приміські електрички. Транспортний хаос, викликаний страйком працівників громадського транспорту, триває вже п'ятий день поспіль. З сильними перебоями здійснюється і рух поїздів далекого прямування. За даними державного залізничного концерну TGV, на лінію вийшли лише 20% його швидкісних поїздів.

Покращення ситуації не передбачається і в майбутні дні. На 10 грудня профспілки запланували нову масову акцію протесту. 11 грудня прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп представить деталі пенсійної реформи-одного з головних проектів президента країни Еммануеля Макрона.

Нагадаємо: 5 грудня у Франції розпочався загальнонаціональний страйк проти пенсійної реформи, яку готує уряд, виконуючи передвиборчу обіцянку президента Еммануеля Макрона. До нього долучились вчителі, енергетики, авіадиспетчери та лікарі, поліцейські і співробітники судів. Головною рушійною силою протесту традиційно стали транспортники, які оголосили безстроковий страйк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті