Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Французька Sanofi купує американську Synthorx за $2,5 мільярда

Французька Sanofi купує американську Synthorx за $2,5 мільярда

Фармгігант Sanofi хоче використовувати у своєму виробництві інноваційну платформу з вивчення ДНК, розроблену Synthorx

Французька Sanofi купує американську Synthorx за $2,5 мільярда
pixabay.com

Сьогодні, 9 грудня фармацевтичний гігант Sanofi (Франція) оголосив про намір купити біотехнологічну компанію Synthorx (США) за кеш-угодою на суму близько $2,5 млрд.
Про це повідомляє Reuters.

Угода була одноголосно схвалена радами директорів обох компаній, повідомляє видання.
За умовами угоди, Sanofi купить всі випущені акції Synthorx за ціною $68 за акцію, розрахунок буде здійснено в грошових коштах.

Завершити процес покупки компанії розраховують в першому кварталі 2020 року після схвалення регуляторами.
Sanofi планує використовувати технології Synthorx, зокрема інноваційну платформу з вивчення ДНК Synthorx Expanded Genetic Alphabet, для розробки нових біологічних препаратів не тільки по боротьбі з онкологічними захворюваннями, але й в інших сферах.

Sanofi – найбільша фармацевтична корпорація Європи та одна. Компанія була створена у 2004 році шляхом злиття Sanofi-Synthelabo та Aventis. Sanofi працює більш ніж у 100 країнах, число співробітників перевищує 100 000 осіб.

Synthorx – біотехнологічна компанія, що спеціалізується на продовженні та поліпшенні життя людей з онкохворобами й аутоімунними порушеннями. Штаб-квартира Synthorx знаходиться в Каліфорнії.

Нагадаємо, фінкомпанія «Авісто» вже понад три роки судиться з «Санофі-Авентіс Україна» (корпорація Sanofi), предмет суперечки – 48 млн грн, які «Авісто» вимагає з фармкомпанії за нібито надані маркетингові послуги. Mind розібрався в предметі спору і в тому, чи вплине він на розстановку сил на вітчизняному фармринку – читайте у нашому матеріалі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті