Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Влада Північної Кореї назвала Трампа «дивним і непередбачуваним старим»

Влада Північної Кореї назвала Трампа «дивним і непередбачуваним старим»

Риторика загострюється непередодні терміну, визначеного Кореєю для зняття американських санкцій

Влада Північної Кореї назвала Трампа «дивним і непередбачуваним старим»
фото Twitter Donald Trump

Високопоставлений чиновник Північної Кореї Кім Йонг Чхоль назвав Дональда Трампа «дивним і непередбачуваним старим» в понеділок, відновивши риторику взаємних образ, яка була відкладена на час т.зв. відлиги у відносинах між США і КНДР, пише Reuters.

Ці слова прозвучали наступного дня після того, як Пхеньян оголосив про «дуже важливе» тестування невстановленого пристрою. З супутникових знімків можна зробити припущення, що це ракетний двигун, що свідчить про можливі плани Пхеньяна на майбутнє відновити програму озброєння.

Кім Йонг Чхоль, віце-голова правлячої партії, охарактеризував Трампа як ненадійного, дорікнувши американському президенту за його за риторику.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин може перестати доброзичливо ставитися до американського колеги Дональда Трампа після його висловлювань, заявив чиновник.

За його словами, все частіше Трамп недоречно висловлюється і, якщо він продовжить виголошувати «недоречні, дуже ризиковані слова і вирази», то думка Кім Чен Ина про нього зміниться.

«Нам більше нічого втрачати», – заявив чиновник.

«Оскільки він (Трамп – ред.) такий нерозважливий і ненадійний старий, може настати час, коли ми не зможемо не називати його знову «дурнем», – прозвучало від представника північнокорейської влади.

Інший високопоставлений чиновник Північної Кореї, Рі Су Йонг, виступив з окремою заявою, що Трамп повинен припинити вживати образливих висловлювань, які можуть ще більше образити Кіма Чен Ина.

Трамп має двічі подумати, чи не хоче він побачити «значні катастрофічні наслідки», сказав Рі, віце-голова правлячої Робочої партії Кореї, додавши, що Північна Корея винесе остаточне рішення до кінця цього року.

Відносини між лідерами знову загострюються з наближенням крайнього терміну, даного Північною Кореєю Вашингтону на те, щоб послабити санкції. Зняття санкцій – це умова Пхеньяна для продовження процесу денуклеаризації. В іншому випадку в КНДР обіцяли «піти альтернативним шляхом».

Нагадаємо, Північна Корея більше не збирається обговорювати з США відмову від ядерної зброї.

Між тим колишні міністри оборони США пролили світло на причини провалу переговорів між США та КНДР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті