Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
На український ринок насіння зайшов галузевий гігант – Remington Seeds

На український ринок насіння зайшов галузевий гігант – Remington Seeds

Новоутворене на базі української MAIS підприємство постачатиме насіння для міжнародних та вітчизняних агровиробників

На український ринок насіння зайшов галузевий гігант – Remington Seeds
mais.ua

Компанія Remington Seeds уклала стратегічну угоду з українською MAIS про придбання виробничих потужностей для насінництва та ведення сільського господарства в Україні на базі нової компанії – Seed Corp.

Про це повідомила пресслужба Mais.

Нове підприємство Seed Corp надаватиме повний спектр послуг з виробництва насіння в Україні міжнародним та вітчизняним агровиробникам, повідомили в компанії Mais.

Seed Corp має у своєму розпорядженні понад 5 000 га сільськогосподарських земель на зрошенні та завод з виробництва насіння у Східній Європі. Виробничі потужності підприємства базуються в центрі України.
Завдяки підписаній угоді Remington Seeds посилить свою стратегію присутності в чорноморському регіоні, вважають в компанії.

Президент Seed Corp Крістіан Берньє зазначив: «Ми дуже задоволені цією угодою, і будемо йти до своєї мети – надавати високоякісні послуги в насіннєвий галузі на засадах прозорості, конфіденційності та підтримки клієнтів».

Remington Seeds – один з найбільших виробників насіння в світі. Компанія працює в США, Аргентині, Бразилії, Чилі, Мексиці, Румунії, Росії та Уругваї.

MAIS – одна з провідних сільськогосподарських компаній в Україні, активно займається рослинництвом, садівництвом і тваринництвом.

Як повідомляв Mind, в кінці  жовтня Петро Порошенко вийшов із засновників агропромислової компанії «Укрпромінвест Агро».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті