Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Олексій Порошенко став власником «Укрпромінвест Агро»

Олексій Порошенко став власником «Укрпромінвест Агро»

Натомість Петро Порошенко вийшов із засновників агропромислової компанії

Олексій Порошенко став власником 	«Укрпромінвест Агро»
Олексій Порошенко
Фото: УНІАН

П'ятий президент Петро Порошенко вийшов із засновників агропромислової компанії Укрпромінвест-Агро, її кінцевим бенефіціаром став його син Олексій. Про це повідомляє Ліга.Бізнес.

Олексій Порошенко отримав контроль над «Укрпромінвест Агро» через CEE Confectionery Investments Limited, Roshen Europe B.V. і Roshen Group S.a.r.l. Зміна власників відбулася 31 жовтня.

«Укрпромінвест Агро» спеціалізується на вирощуванні сільгосппродукції, виробництві цукру і борошна, тваринництві. Земельний банк – 120 000 гектарів в шести областях України.

Олексій Порошенко також став бенефіціаром ТОВ «Група «Агропродінвест», засновником якої є «Укрпромінвест Агро», а також низки компаній, що входять до ТОВ – ПрАТ «ПК «Поділля», ТОВ «ПК «Зоря Поділля», ТОВ «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2», агрофірма «Дніпроагролан», АФ «Іванківці», ТОВ «Мас-Агро», ТОВ «Правобережне» і ТОВ «Прогрес-НТ». Раніше власником всіх цих активів був Петро Порошенко.

Нагадаємо: ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія» стала акціонером АТ «Міжнародний інвестиційний банк». 

До цього колишній президент і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті