Олексій Порошенко став власником «Укрпромінвест Агро»

Олексій Порошенко став власником «Укрпромінвест Агро»

Натомість Петро Порошенко вийшов із засновників агропромислової компанії

Олексій Порошенко став власником 	«Укрпромінвест Агро»
Олексій Порошенко
Фото: УНІАН

П'ятий президент Петро Порошенко вийшов із засновників агропромислової компанії Укрпромінвест-Агро, її кінцевим бенефіціаром став його син Олексій. Про це повідомляє Ліга.Бізнес.

Олексій Порошенко отримав контроль над «Укрпромінвест Агро» через CEE Confectionery Investments Limited, Roshen Europe B.V. і Roshen Group S.a.r.l. Зміна власників відбулася 31 жовтня.

«Укрпромінвест Агро» спеціалізується на вирощуванні сільгосппродукції, виробництві цукру і борошна, тваринництві. Земельний банк – 120 000 гектарів в шести областях України.

Олексій Порошенко також став бенефіціаром ТОВ «Група «Агропродінвест», засновником якої є «Укрпромінвест Агро», а також низки компаній, що входять до ТОВ – ПрАТ «ПК «Поділля», ТОВ «ПК «Зоря Поділля», ТОВ «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2», агрофірма «Дніпроагролан», АФ «Іванківці», ТОВ «Мас-Агро», ТОВ «Правобережне» і ТОВ «Прогрес-НТ». Раніше власником всіх цих активів був Петро Порошенко.

Нагадаємо: ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія» стала акціонером АТ «Міжнародний інвестиційний банк». 

До цього колишній президент і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті