Apple запустила безпроцентну розстрочку на покупку iPhone для власників Apple Card

Apple запустила безпроцентну розстрочку на покупку iPhone для власників Apple Card

Програма починає діяти з 10 грудня

Apple запустила безпроцентну розстрочку на покупку iPhone для власників Apple Card
фото www.flickr.com/photos/kevint/3508017187

Починаючи відсьогодні, 10 грудня, люди, як мають Apple Card можуть купити iPhone в безпроцентну розстрочку на 24 місяці. Про це пише CNBC.

Згідно з умовою програми, щомісячні платежі за новий iPhone з Apple Store будуть включені в мінімальний платіж Apple Card в додатку для гаманців iPhone, йдеться в повідомленні компанії. Apple також оголосила, що вона запропонує 6% знижки на покупки в своїх роздрібних магазинах до кінця грудня, використовуючи Apple Card, святкову акцію, яка вдвічі перевищує звичайну знижку.

В повідомленні йдеться, що карта – це не тільки спосіб для Apple експериментувати з пропозицією фінансових послуг, але також допоможе компанії збільшити продажі за рахунок знижок і нових способів оплати продуктів.

Для оформлення розстрочки користувач повинен вказати її як спосіб оплати на сайті компанії, в додатку або магазині Apple Store. Наприклад, платіж за iPhone 11 Pro складе $41,62 в місяць, а за iPhone 8 – $18,70.

Нагадаємо: в серпні цього року Apple почала випускати віртуальні кредитні карти Apple Card. Ці карти розроблені спільно з банком Goldman Sachs і допоможуть виробнику iPhone диверсифікувати продажі своїх пристроїв, а банк отримає нагоду збудувати новий споживчий бізнес

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті