Захворіло у світі
19,653,381
Померло у світі
727,101
Вилікувалось у світі
11,945,051
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Конгрес США прийняв оборонний бюджет з військовою допомогою Україні в $300 млн

Конгрес США прийняв оборонний бюджет з військовою допомогою Україні в $300 млн

NDAA також передбачає підвищення зарплат військових, оплачувану декретну відпустку для всіх федеральних робітників та створення Космічних сил

Конгрес США прийняв оборонний бюджет з військовою допомогою Україні в $300 млн
pixabay

11 грудня Палата представників Конгресу США схвалила Державний оборонний бюджет (NDAA) на 2020 рік на суму $738 млрд, який передбачає оплачувану декретну відпустку для всіх федеральних робітників та створення Космічних сил, що є головним військовим пріоритетом для президента Дональда Трампа. У бюджет також включено військову допомогу для України.

Про це повідомляє Reuters.

Йдеться про надання військової допомоги США в розмірі в $300 млн за програмою безпеки в Україні.

Передбачається, що кошти будуть використані на придбання летальної зброї: крилатих ракет для берегової охорони, протикорабельних ракет та протитанкових ракет Javelin.

Оборонний бюджет США на 2020 рік підтримали 377 конгресменів проти 48.

Нагадаємо, що раніше президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що готовий негайно підписати закон про NDAA після того, як за нього проголосує Конгрес.

«Ого! Всі наші пріоритети враховано в остаточному варіанті NDAA: збільшення зарплати для наших військових, відбудова збройних сил, оплачувана відпустка по догляду за дітьми, безпека кордонів та Космічні сили! Конгресе, на треба більше зволікати! Я підпишу цей історичний законодавчий акт негайно», – написав Трамп у своєму Twitter.

Нагадаємо, що військова допомога Україні стала об’єктом розслідування щодо процедури імпічменту президента США Дональда Трампа після того, як його адміністрація влітку цього року затримала військову допомогу для безпеки України.

Як повідомляв Mind, у жовтні цього року Державний департамент США затвердив продаж Україні 150 ракет до переносних протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) Raytheon Co Javelin та пов'язаного з ними обладнання на суму до $39,2 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті