Захворіло у світі
19,474,377
Померло у світі
723,348
Вилікувалось у світі
11,801,476
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
Партнер Джуліані намагався приховати $1 млн отриманий з Росії

Партнер Джуліані намагався приховати $1 млн отриманий з Росії

Бізнесмен Лев Парнас отримав гроші за місяць до того, як його звинуватили у змові щодо іноземного втручання в політичні кампанії США

Партнер Джуліані намагався приховати $1 млн отриманий з Росії
(зліва направо): Руді Джуліані і Лев Парнас
hvylya.net

Американський бізнесмен українського походження Лев Парнас, якого пов’язують з  Руді Джуліані, особистим адвокатом президента США, приховав $1 млн, що у вересні надійшов йому з Росії.

Про це повідомляє Bloomberg.

Платіж надійшов на рахунок Парнаса за місяць до того, як проти нього висунули звинувачення  у змові з метою вкладення іноземних грошей в політичні кампанії США.

За інформацією прокуратури, гроші надійшли на особистий рахунок дружини Парнаса, Світлани Парнас.

 «Більшу частину грошей було використано на особисті витрати та на покупку будинку», – стверджують американські прокурори. За їх словами, Парнас приховав цей платіж та має бути арештований за звинуваченням в заменшуванні своїх доходів та активів.

За вже пред’явленими звинуваченнями Парнаса можуть засудити щонайменше на 5 років.

Втім прокурори заявили, що бізнесмену, імовірно, будуть пред'явлені додаткові звинувачення.

Видання пише, що новина про прихований мільйон, вкотре має повернути світову спільноту до питання про те, яку ж роботу та за чиїм доручення насправді виконували Лев Парна та Ігор Фруман.

Нагадаємо, у травні цього року у своєму Twitter Руді Джуліані назвав Лева Парнаса та Ігоря Фрумана своїми клієнтами.

Раніше Парнас та його помічник Фруман були звинувачені в тому, що вони працювали від імені однієї або кількох осіб з українського уряду, мета – домогтися усунення тодішнього посла США в Україні Марі Йованович.

Також бізнесменів Парнаса та Фрумана звинувачують у використанні деякої особи в РФ як джерела коштів для політичних пожертв, щоб заручитися підтримкою державних і федеральних чиновників для запуску роздрібної торгівлі марихуаною.

Чи має виявлений на рахунку дружини Парнаса $1 млн стосунок до того ж росіянина, наразі невідомо.

Bloomberg нагадує, що Парнас був включений в юридичну групу українського олігарха Дмитра Фірташа, який зараз судиться щодо своєї екстрадиції з Австрії до США.

Як писав Mind, у листопаді директор з інтегрованого газового бізнесу «Нафтогазу» Андрій Фаворов заявив, що Парнас та Фруман намагалися встановити контроль над НАК «Нафтогаз Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті