Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Трамп порадив Греті Тунберг сходити в кіно, екоактивістка відреагувала

Трамп порадив Греті Тунберг сходити в кіно, екоактивістка відреагувала

Президент негативно сприйняв присудження Греті звання «Людина року»

Трамп порадив Греті Тунберг сходити в кіно, екоактивістка відреагувала
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп висловив невдоволення тим, що звання «Людина року» американський журнал TIME присудив шведській екоактивістці Греті Тунберг.

Трамп вважає, що присудження цієї премії 16-річній школярці – це «смішно».

Президент заявив, що «Грета повинна працювати над своєю проблемою з управління гнівом, а потім сходити з другом в кіно на старий-добрий фільм». «Охолонь, Грета, охолонь!», – додав Трамп.

Грета Тунберг у відповідь на це в своїй біографії в Twitter написала: «Підліток, який працює над своєю проблемою з управління гнівом. В даний момент охолола і дивлюся старий-добрий фільм з другом».

Трамп порадив Греті Тунберг сходити в кіно, екоактивістка відереагувала

Раніше активістка так само дотепно відреагувала на слова президента Росії Владаміра Путіна, який назвав її «доброю, але погано проінформованою дівчинкою, яка вірить в світле майбутнє».

Нагадаємо, Трамп настільки мріяв стати людиною року за верією TIME, що, не дочекавшись нагороди, виготовив фейкову обкладинку цього журналу нібито зі своїм фото на обкладинці, це зображення він розмістив у своїх гольф-клубах.

Крім того, на Конференції ООН з клімату COP25 Тунберг звинуватила президента Бразилії Жаїра Болсонару у винищуванні корінних народів Амазонії, які захищають свої території від вирубки лісу. У відповідь той назвав екоактівістку «соплячкою».

«Грета заявляє, що індіанці вмирають, захищаючи ліси Амазонії. Це просто незбагненно, що преса приділяє так багато уваги цій соплячці», – заявив Болсонару.

Цими вихідними у штаті Мараньян двоє лідерів індіанського племені гуажажара були розстріляні з автомашини, що проїжджала повз них. Влада Бразилії почала розслідування, проте представники індіанських племен заявляють, що на них вже давно чиниться серйозний тиск, оскільки вони захищають свої території і ліси від вирубування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті