Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
BlaBlaCar завершив придбання Busfor

BlaBlaCar завершив придбання Busfor

Об’єднання BlaBlaCar і Busfor не передбачає скорочення співробітників компаній або припинення діючих партнерств

BlaBlaCar завершив придбання Busfor
Фото: pixabay.com

Сервіс BlaBlaCar оголосив про завершення операції з придбання Busfor – найбільшого дистриб'ютора онлайн-квитків на автобуси в Центральній і Східній Європі. Про це повідомляє ЦТС.

Придбання дозволить BlaBlaCar розширити свою діяльність на ринку пасажироперевезень в регіоні з населенням понад 300 млн осіб.

Об’єднання зусиль BlaBlaCar і Busfor не передбачає скорочення співробітників компаній або припинення діючих партнерств. Менеджмент обох компаній збереже свої позиції в рамках загальної структури.

За словами генерального директора BlaBlaCar в Україні Олексія Лазоренка, завдяки об’єднанню BlaBlaCar і Busfor український транспортний ринок можуть очікувати значні позитивні зміни.

BlaBlaCar оголосив про об’єднання зусиль з компанією Busfor наприкінці вересня цього року.

Нагадаємо: у 2018 році BlaBlaCar вперше вийшов за рамки карпулінга, оголосивши про купівлю компанії Ouibus – одного з найбільших автобусних операторів Франції, який належить державній компанії SNCF, що управляє залізницями країни. На поточний момент BlaBlaBus працює в 7 країнах (Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Німеччина, Іспанія та Італія).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті