Захворіло у світі
58,696,029
Померло у світі
1,388,724
Вилікувалось у світі
37,512,163
Захворіло в Україні
635,689
Померло в Україні
11,075
Вилікувалось в Україні
291,060
Справа Шеремета: суд визначився з запобіжним заходом для медика Юлії Кузьменко

Справа Шеремета: суд визначився з запобіжним заходом для медика Юлії Кузьменко

Наступні два місяці підозрювана проведе в СІЗО

Справа Шеремета: суд визначився з запобіжним заходом для медика Юлії Кузьменко
скрін-шот трансляції

Суддя Печерського районного суду міста Києва Сергій Вовк оголосив про рішення щодо обрання запобіжного заходу для підозрюваної у справі вбивства журналіста Павла Шеремета дитячому кардіохірургу Юлії Кузьменко.

Її заарештували на 2 місяці до 8 лютого 2020 року. Таким чином суд задовольнив клопотання прокуратури і взяв підозрювану під варту, передає Громадське. На оскарження цього рішення є 5 днів.

Серед ризиків назвали втечу, тиск на слідство, свідків та знищення доказів.

За даними слідства Юлія Кузьменко в ніч з 19 на 20 липня 2016 року закладала вибухівку під автомобіль Subaru, в якому було вбито журналіста Павла Шеремета, та приводила її в дію за допомогою дистанційного пристрою.

Юлія Кузьменко при цьому заперечує свою причетність до вбивства журналіста. За її словами, вона готова пройти поліграф, якщо це допоможе в доведенні її невинуватості, та всі інші слідчі процедури.

«Я готова йти абсолютно на все, мені боятися немає чого. Ми будемо подавати вимоги на проведення всіх слідчих процедур і голосно заявляти, якщо нам буде відмовлено», – сказала вона.

«Учора телебачення зруйнувало моє життя», – сказала Кузьменко. Вона наголосила, що свідків, які могли би підтвердити її алібі, не було долучено до справи, а «головна людина» в правоохоронних органах порушила головний принцип цієї галузі – презумпцію невинності.

Підозрювану у справі про вбивство Шеремета Юлію Кузьменко затримано увечері 12 грудня після проведення обшуків за ухвалою Печерського суду.

За версією слідства, Кузьменко заклала вибухівку під автомобіль, яким користувався Шеремет, допомагав їй Андрій Антоненко.

Раніше адвокат підозрюваної пояснив, що Кузьменко не могла підірвати вибухівку, тому що в цей час перебувала в клініці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті