Справа Шеремета: Суд змінив запобіжний захід Юлії Кузьменко

Справа Шеремета: Суд змінив запобіжний захід Юлії Кузьменко

Змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт

Справа Шеремета: Суд змінив запобіжний захід Юлії Кузьменко
Фото: facebook/TeterukAndrii

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу для підозрюваної у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко із цілодобового на нічний домашній арешт. Про це у фейсбуці повідомив її адвокат Тарас Безпалий.

«Кузьменко Юлії змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт і зняли (з неї електронний – Mind) браслет», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: про підозру у вбивстві Шеремета повідомили трьом особам: військовій медсестрі Яні Дугарь, волонтеру та дитячому медику Юлії Кузьменко, а також музиканту та ветерану АТО Андрію Антоненку.

У січні 2021 року бельгійське видання EUobserver опублікувало аудіозаписи та повідомило, що ще у 2012 році секретні служби Білорусі за наказом Олександра Лукашенка обговорювали можливість вбивства Шеремета, зокрема вибухівкою.

Антоненка звільнили з-під варти під цілодобовий домашній арешт. Він перебував у СІЗО понад рік.

Київський апеляційний суд пом’якшив запобіжний захід для Юлії Кузьменко, змінивши його із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Натомість суд не відпустив Антоненка під особисті зобов'язання. Він перебуває під домашнім арештом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло