Північна Корея повідомила про нове успішне випробування на ракетному полігоні

Північна Корея повідомила про нове успішне випробування на ракетному полігоні

Пхеньян не уточнив, що саме випробував

Північна Корея повідомила про нове успішне випробування на ракетному полігоні
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/4908555372/

Північна Корея заявила,що провела чергове випробування на ракетному полігоні Сохе, що ще більше посилить її «надійне стратегічне ядерне стримування». Про це пише Arab News.

Академія оборонних наук КНДР не уточнила, що саме випробувалось. В країні лише заявили, що провели «дуже важливе випробування» на майданчику. Експерти вважають, що під час тесту могло бути задіяно новий двигун для космічної ракети-носія або міжконтинентальної балістичної ракети.

Вважається, що Північна Корея готується зробити щось, щоб спровокувати США, якщо Вашингтон не піде на поступки в переговорах між країнами, які зайшли в глухий кут.

Представник Північної Кореї заявив, що успішні результати останнього випробування, на додачу до попередніх, «будуть застосовуватись для подальшого укріплення надійного укріплення надійного стратегічного ядерного стримування КНДР».

Як повідомлялось, пізніше посол Північної Кореї в ООН заявив, що питання денуклеаризації знято з порядку денного в переговорах зі Сполученими Штатами, і тривалі переговори з Вашингтоном більше не потрібні. Це найбільш різка заява, в якому підкреслюється прірва між двома сторонами напередодні встановленого до кінця року терміну.

До цього Північна Корея заявила, що відправить «різдвяний подарунок» Сполученим Штатам, але те, що в ньому міститиметься залежить від результатів переговорів між Вашингтоном та Пхеньяном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло