Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Північна Корея повідомила про нове успішне випробування на ракетному полігоні

Північна Корея повідомила про нове успішне випробування на ракетному полігоні

Пхеньян не уточнив, що саме випробував

Північна Корея повідомила про нове успішне випробування на ракетному полігоні
фото www.flickr.com/photos/43891636@N05/4908555372/

Північна Корея заявила,що провела чергове випробування на ракетному полігоні Сохе, що ще більше посилить її «надійне стратегічне ядерне стримування». Про це пише Arab News.

Академія оборонних наук КНДР не уточнила, що саме випробувалось. В країні лише заявили, що провели «дуже важливе випробування» на майданчику. Експерти вважають, що під час тесту могло бути задіяно новий двигун для космічної ракети-носія або міжконтинентальної балістичної ракети.

Вважається, що Північна Корея готується зробити щось, щоб спровокувати США, якщо Вашингтон не піде на поступки в переговорах між країнами, які зайшли в глухий кут.

Представник Північної Кореї заявив, що успішні результати останнього випробування, на додачу до попередніх, «будуть застосовуватись для подальшого укріплення надійного укріплення надійного стратегічного ядерного стримування КНДР».

Як повідомлялось, пізніше посол Північної Кореї в ООН заявив, що питання денуклеаризації знято з порядку денного в переговорах зі Сполученими Штатами, і тривалі переговори з Вашингтоном більше не потрібні. Це найбільш різка заява, в якому підкреслюється прірва між двома сторонами напередодні встановленого до кінця року терміну.

До цього Північна Корея заявила, що відправить «різдвяний подарунок» Сполученим Штатам, але те, що в ньому міститиметься залежить від результатів переговорів між Вашингтоном та Пхеньяном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті