Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Журнал «Перець» припиняє друк після майже столітнього існування

Журнал «Перець» припиняє друк після майже столітнього існування

Останній випуск у друкованій версії вийде у грудні 2019 року

Журнал «Перець» припиняє друк після майже столітнього існування

Останній випуск сатирично-гумористичного журналу «Перець. Весела республіка» у друкованій версії вийде у грудні 2019 року. Про це повідомили на сторінці видання у Facebook.

Там уточнюється, що журнал продовжить виходити у світ в електронній версії.

«Нагадую шановній громаді, що з січня наступного року часопис виходитиме у світ в електронному вигляді в мережі Інтернет. Отож підтримайте його не тільки морально, але й матеріально», – сказано в повідомленні.

Видання ZN,ua додає з посиланням на звернення головного редактора Юрія Іщенка, що у цифровому форматі журнал почне виходити з січня 2020 року.

Відомо, що три останні роки свого «чергового відродження» перець тримався тільки за передплатні кошти, спроби поширювати журнал уроздріб не дали результатів.

«Що стосується творчого колективу, то ми й далі будемо радувати вас гострими публікаціями, чутливими карикатурами й веселими малюнками. До зустрічі в Новому році!», – сказав головний редактор.

Нагадаємо: український сатирично-гумористичний ілюстрований часопис «Перець» заснований у 1922 році в Харкові. Вихід журналу тричі зупинявся. Пік популярності припав на 1970-1980 рр. З січня 2014 журнал перестав виходити. Останню спробу відновити випуск журналу редакція здійснила у 2017 році. Журнал під назвою «Перець. Весела республіка» проіснував ще три роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті