Захворіло у світі
6,682,531
Померло у світі
392,321
Вилікувалось у світі
2,897,890
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
За нового уряду з різних держустанов звільнились сотні державних службовців – Гончарук

За нового уряду з різних держустанов звільнились сотні державних службовців – Гончарук

Прем'єр переконаний, що команда МОЗ зможе забезпечити успішне втілення медичної реформи

За нового уряду з різних держустанов звільнились сотні державних службовців – Гончарук
Фото: УНІАН

З початку роботи нового уряду з різних міністерств та державних установ звільнились сотні людей. Про це на брифінгу повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, коментуючи для ЗМІ численні звільнення чиновників зі складу Міністерства охорони здоров’я, передає кореспондент Mind.

«З приводу МОЗ ситуація дуже проста. У нас з кожного міністерства зараз звільняються десятки людей. Протягом цих 100 днів було звільнено за власним бажанням або за інших підстав сотні державних службовців з різних відомств. Ситуація в МОЗ полягає в тому, що туди зайшла нова команда і далеко не всі люди, як були лояльні до старої команди, старого міністра, пані Ульяни Супрун, знайшли спільну мову з командою нового міністра. Я це з цим пов’язую, і це абсолютно нормальний, на мою думку, робочий процес», – сказав прем’єр-міністр, коментуючи ситуацію, що склалася у МОЗ, коли з початку роботи нової команди в з міністерства звільнились близько 10 людей начебто  через лобіювання інтересів фармкомпаній керівництвом держави.

«Я думаю не стільки про те, чи склалися відносини у людей всередині міністерства, скільки про те, чи щось загрожує важливій реформі в наступному році», – підкреслив Гончарук.

Нова команда міністра охорони здоров’я, яка має хороші відносини із Національною службою здоров’я (НСЗУ), що забезпечує фінансування системи охорони здоров’я, зможе ефективно працювати. Отже медичній реформі нічого не загрожує, додав Гончарук.

Також прем’єр-міністр повідомив, що на цьому тижні уряд зустрівся з усіма керівниками облдержадміністрацій, які відповідають за втілення медичної реформи на місцях. Він переконаний, що з 1 квітня «нічого не завадить новій міністерці (охорони здоров’я – Mind) з її командою правильно увійти в реформу і бути добре підготовленою».

Як писало «УП.Життя» 17 грудня заступниця міністра охорони здоров’я Младена Качурець написала заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Також про свій намір полишити посаду заявив генеральний директор Державної установи «Центр громадського здоров'я МОЗ України» Володимир Курпіта.

Раніше Mind писав, що 25 листопада заяву на звільнення написав голова НСЗУ Олег Петренко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті