Фонд Quarter Partners буде управляти інвестиціями в проєктах UDP і аеропорту «Київ»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Фонд Quarter Partners буде управляти інвестиціями в проєктах UDP і аеропорту «Київ»

Українські підприємці Василь Хмельницький та Андрій Іванов досягли домовленості щодо розподілу управління спільними інвестиційними проєктами

Фонд Quarter Partners буде управляти інвестиціями в проєктах UDP і аеропорту «Київ»
Василь Хмельницький
Фото: УНІАН

Інвестиціями в проєктах девелоперської компанії UDP і столичного аеропорту «Київ» буде управляти приватний фонд Quarter Partners, а UFuture залишається мажоритарним акціонером цих компаній. Про це повідомляє пресслужба UFuture.

Українські підприємці Василь Хмельницький та Андрій Іванов досягли домовленості щодо розподілу управління спільними інвестиційними проєктами.

Контроль за дотриманням інтересів у всіх спільних бізнесах та соціальних проєктах з боку Василя Хмельницького здійснює холдингова компанія UFuture, з боку Андрія Іванова – інвестиційний фонд Quarter Partners. 

Під управління Quarter Partners також переходить девелоперська компанія UDP і столичний аеропорт «Київ». Василь Хмельницький залишається мажоритарним акціонером цих компаній з правом вето, але не буде здійснювати операційний контроль над ними.

«Ми перебуваємо на завершальному етапі нового структурування та управління нашими інвестиціями. Сьогодні я концентрую зусилля на глобальних інноваційних та імпакт-проєктах, які змінюють країну. Це UNIT.City в Києві і Харкові, «Біофарма», індустріальний парк «Біла Церква», Київський міжнародний економічний форум та інші»,– повідомив засновник холдингової компанії UFuture Василь Хмельницький.

Структура управління аеропортом «Київ» і програма його розвитку не зазнає змін. У свою чергу девелоперська UDP має намір значно активізувати профільну діяльність. Колишній генеральний директор компанії Віталій Мельник продовжить курувати розвиток інноваційних парків в Україні на посаді віце-президента UDP.

Нагадаємо: український бізнесмен Василь Хмельницький, засновник UFuture, планує придбати 33,5% в столичному ТРЦ Ocean Plaza.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло