Хмельницький купує 33,5% ТРЦ Ocean Plaza
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Хмельницький купує 33,5% ТРЦ Ocean Plaza

Угода перебуває на завершальному етапі - очікується узгодження концентрації пакета акцій з боку АМКУ

Этот материал также доступен на русском языке
Хмельницький купує 33,5% ТРЦ Ocean Plaza
Фото: УНІАН

Український бізнесмен Василь Хмельницький, засновник UFuture, планує придбати 33,5% в столичному ТРЦ Ocean Plaza. Про це повідомляє НВ.

Хмельницький відзначив, що в 2012 році він з партнерами продав свою частку в Ocean Plaza і вважає це рішення дуже вдалим з огляду на подальше падіння вартості активу через загального обвалу на ринку нерухомості.

«Нещодавно з'явилася можливість знову придбати частку в об'єкті на досить вигідних умовах. Нам стало відомо, що склад власників активу змінився: 20% придбала компанія британського бізнесмена Родні Коффі, 13,35% – компанія іншого британського підприємця Коліна Леірда. Наш холдинг ініціював переговори з цими компаніями, і ми раді, що нам спочатку вдалося домовитися з одним, а потім і з іншим британцем про продаж», – зазначив Хмельницький.

Бізнесмен уточнив, що це також дуже вдала угода, оскільки на ринку спостерігається стійкий тренд до зростання вартості подібних об'єктів.

«Рітейл не є профільним напрямком для нашої компанії. Не виключаю, що з часом ми його перепродамо. Такі прецеденти вже були. Наприклад, одне з київських підприємств ми продавали, потім викуповували з великим дисконтом, а потім знову продавали», – підкреслив Хмельницький.

За його словами, на даний момент угода перебуває на завершальному етапі – очікується узгодження концентрації пакета акцій з боку Антимонопольного комітету України.

Нагадаємо: Антимонопольний комітет розгляне справу про покупку українським бізнесменом Василем Хмельницьким опосередковано через UPD Holdings Limited (Лімасол, Кіпр) акцій компанії Ocean Plaza Project (Кіпр).

Нещодавно Хмельницький розповів, що розглядає можливість викупу ТЦ Ocean Plaza, якщо його можна буде викупити назад за $250 млн.

Нагадаємо: у жовтні цього року дочка російського бізнесмена Аркадія Ротенберга Лілія вийшла зі складу бенефіціарів ТРЦ Ocean Plaza. 

У квітні девелопер Вагіф Алієв заявив, що до осені цього року має намір придбати один із найбільших торгово-розважальних центрів Києва – Ocean Plaza.

Докладно про Ocean Plaza – у матеріалах Mind «У кого більше: Вагіф Алієв кинув виклик Томашу Фіалі» та «Най-най: топ-5 фактів про Ocean Plaza».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло