Glovo отримав ще 150 млн євро інвестицій та статус «єдинорога»

Glovo отримав ще 150 млн євро інвестицій та статус «єдинорога»

Останній раунд інвестицій очолила компанія Mubadala, за підтримки попередніх інвесторів Drake Enterprises, Idinvest та Lakestar

Glovo отримав ще 150 млн євро інвестицій та статус «єдинорога»

Glovo, один з найбільш стрімко зростаючих гравців на ринку швидкої доставки у світі, оголосив про завершення раунду фінансування серії E на суму 150 млн євро. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Останній раунд інвестицій очолила компанія Mubadala, за підтримки попередніх інвесторів Drake Enterprises, Idinvest та Lakestar. Завершальна серія інвестицій забезпечила компанії статус «єдинорога», зробивши Glovo другим приватним бізнесом в Іспанії, що оцінюється у більше ніж у $1млрд.

Стартап з Барселони, який доставляє все, що завгодно – від готових страв до продуктів харчування та медикаментів, зміцнив свої позиції в країнах Європи, Латинської Америки та Африки.

Щоб стимулювати зростання власної продовольчої категорії, компанія Glovo відкрита до пошуків стратегічного партнерства, аналогічного угоді з Carrefour, та інвестицій у «dark stores». Cьогодні Glovo керує сімома «dark stores» у Європі та Латинській Америці – з локаціями у Барселоні, Мадриді, Буенос-Айресі, Лімі, та планує відкрити ще 100 до 2021 року. 

«Нам було дуже приємно запросити Mubadala у якості інвестора та продовжити зміцнення наших позицій на ринку. Досягнення статусу «єдинорога» – це по-справжньому захоплююче та свідчить про здібності компанії та її рішучість у впровадженні інновацій та розширення можливостей у галузі швидкої доставки. Незважаючи на швидке зростання та новий статус, ми вірні своїй початковій меті: зробити все, що є у місті, миттєво доступним для наших користувачів», – прокоментував співзасновник і CEO компанії Glovo Оскар П'єр.

Нагадаємо: компанія Glovo придбала найбільшу польську платформу з доставки їжі PizzaPortal за 30 млн євро. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті